Správa LAN a Wifi sítí Správa LAN a Wifi sítí Webdesign a tvorba webu Bezdrátový internet Virtuální prohlídky Wifi řešení


Nabízené služby,virtuální prohlídky,tvorba virtuální prohlídky Znojmo, webdesign Znojmo, tvorba www stránek Znojmo, levný internet Znojmo, satelity Znojmo, SAT Znojmo, digitální vysílání Znojmo

Poskytujeme široké spektrum služeb, které realizujeme buď sami, nebo za pomocí partnerů. Jsme Vám schopni nabídnout připojení k internetu za pomocí bezdrátové Wifi technologie a optického připojení, dále pak vytvoření virtuálních 3D prohlídek Vašeho objektu (hotelu, penzionu, rekreačního zařízení...).
Provádíme také montáž satelitní techniky pro příjem digitálního vysílání.

Bezdrátový a optický internet Znojmo

Nabízíme vysokorychlostní připojení k internetu ve Znojmě a blízkém okolí rychlostí až 50 Mbit. Připojení realizujeme v sočastné době především za pomocí optických kabelů. V lokalitách, kde není připojení optickým kabelem možné, využíváme kvalitní bezdrátové spoje v pásmu 5,8 GHz a 10 GHz.

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky jsou efektní a poutavou formou prezentace Vašeho objektu (hotel, restaurace, či jiný areál) na internetu. Pro uživatele jsou velice zajímavé a mají větší vypovídající hodnotu nežli klasická fotografie.
Pořiďte si svoji vlastní 3D virtuální prohlídku!

Tvorba WWW stránek, webdesign

Webové stránky jsou dnes již standardním prostředkem marketingu a konkurenčního boje, proto se snažíme vytvářet Vaše internetové stránky na míru a co nejvíce splnit požadavky klienta na vzhled a funkčnost webu. Snažíme se vytvářet osobité stránky, které pomáhají dotvářet image a styl podniku, či podnikatele.

Montáž satelitů Znojmo

Zajišťujeme služby v oblasti dodávky, prodeje a montáže zařízení pro příjem digitální satelitní televize (DVB-S) a pozemního digitálního televizního vysílání (DVB-T). Provádíme také nastavení,ladění a konfiguraci přijímačů, instalaci karet CS Link a SkyLink, montáž satelitních anténních systému.

Správa počítačových sítí

Zajišťujeme budování a správu LAN a Wifi sítí. Nastavíme a uvedeme vaši kabelovou, či bezdrátovou síť a sítové komponenty do provozu, zajišťujeme také následnou údržbu a kontrolu.
Provádíme konfigurace zařízení postavené na MS Windows 2003 server, dále pak na platformě MikroTik a AirMax.

Webkamery

Po dohodě a předchozí konzultaci provádíme montáž, připojení a konfiguraci internetových IP kamer - jak externích, tak interních. Zajišťujeme také připojení těchto kamer na naši internetovou síť a poskytnutí veřejné IP adresy pro přístup odkudkoliv. Je zde i možnost implementace sníků z kamery na web.